Spar wkracza na stacje paliw

Sieć uruchomiła właśnie swój pierwszy sklep pod szyldem Spar Express na stacji benzynowej przy autostradzie w holenderskiej miejscowości Heemskerk.

Detalista otworzył również nowy Spar Express w Tilburgu, w południowej prowincji Brabancji Północnej i drugi Spar City w Bredzie, również w Brabancji Północnej.

Oba sklepy Spar Express koncentrują się na artykułach takich jak: kanapki, dania, sałatki i zupy na wynos. Oferta sklepu została opracowana na podstawie doświadczeń Spar w innych krajach.

Koncept sklepów Spar Express na rynku holenderskim pojawił się na początku tego roku. W jego ramach Spar współpracuje z firmą Euro Garages (Grupa EG), która jest spółką operacyjną stacji paliw Texaco.

Z kolei Spar City w Breda jest drugim sklepem pod tym szyldem. Pierwszy został uruchomiony w sierpniu 2016 roku. W ofercie Spar City znajdują się przede wszystkim świeżo przygotowane bagietki, kanapki, sałatki owocowe, croissanty, świeże soki i kawa. Sklep w Breda oferuje również szeroki wybór dań śniadaniowych, obiadowych oraz na kolację.

W planach Spar Holandia są kolejne otwarcia sklepów Spar Express oraz Spar City.

Źródło: www.esmmagazine.com

Joanna Hamdan 5971 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }