Hebe z promocją na zapachy

Od 29 listopada w drogeriach sieci wszystkie zapachy oferowane są ze zniżką sięgającą nawet do 60 proc.

Od 29 listopada do 6 grudnia w ofercie Hebe z upustem do 60 proc. dostępne są wody toaletowe i perfumowane, damskie i męskie, wielu marek, np. Elizabeth Arden, Hugo Boss, Karl Lagerfeld, Versace, Ferrari, Davidoff, Tommy Hilfiger, Kenzo, Giorgio Armani, Calvin Klein czy Lacoste.

Ponadto 30 listopada aż do Wigilii w drogeriach sieci można będzie znaleźć propozycje na prezent w obniżonych cenach – np. pędzle i akcesoria do makijażu Hebe Professional, zapachy damskie i męskie Bruno Banani, Beyonce, Tiffi, a także te dostępne wyłącznie w Hebe: Halloween, Monotheme czy Desigual.

W najnowszej ofercie w promocyjnych cenach znalazły się także m.in. męskie zapachy i zestawy do pielęgnacji twarzy.

Pełną ofertę oraz szczegóły promocji można znaleźć w ulotkach promocyjnych i folderze, dostępnych w drogeriach oraz na stronie www.hebe.pl.

Joanna Hamdan 5971 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }