Wittchen po raz 11. w Lidlu

Już 2 grudnia do sklepów Lidl wraca świąteczna kolekcja galanterii skórzanej marki Wittchen.

W kolejnej odsłonie współpracy z polskim producentem we wszystkich sklepach sieci Lidl pojawi się wybór torebek, portfeli, rękawiczek i pasków.

Grudniowa kolekcja Wittchen i Lidl przygotowana jest z myślą o osobach, które chciałyby sprawić swoim najbliższym ponadczasowy prezent.

W Lidlu będzie można znaleźć 42 wzory torebek (189 zł/szt.) wykonanych z 4 rodzajów skóry: klasycznej, wytrzymałej i odpornej na zarysowania Saffiano, luksusowej Nappa oraz stylizowanej na skórę jaszczurki – Lizard.

W ofercie pojawi się także 6 wzorów portfeli męskich i 37 wzorów portfeli damskich (159 zł/szt.). Portfele damskie będą dostępne aż w 6 rodzajach skóry naturalnej: klasycznej, Saffiano, z połyskiem, a także hitach obecnego sezonu: z monogramem, stylizowanej na skórę jaszczurki – Lizard oraz stylizowanej na skórę krokodyla – Croco. Kolekcję dopełniają skórzane rękawiczki (88 zł/szt.) w wersji dla niej i dla niego. Natomiast ceniących elegancję panów z pewnością ucieszy wybór 7 wzorów pasków wykonanych z klasycznej skóry (79 zł/szt.), które będą dostępne w ponadczasowej czerni, jak również w kolorze granatowym i szarym.

- Bardzo cieszymy się z kontynuacji współpracy z Lidl Polska oraz tego, że po raz kolejny możemy zaproponować klientom świąteczną kolekcję. Tegoroczna oferta jest bardzo różnorodna – podkreśla Jędrzej Wittchen, prezes zarządu Wittchen.

Świąteczna kolekcja galanterii skórzanej Wittchen dostępna będzie w ponad 630 sklepach Lidl od 2 grudnia do wyczerpania zapasów.

 

Katarzyna Pierzchała 1693 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }