Biedronka w Toruniu

W czwartek 23 listopada w Toruniu przy ul. Waryńskiego ruszył nowy sklep Biedronka.

Jest to 23. placówka sieci Biedronka w tym mieście. Powierzchnia sali sprzedaży nowo otwartej placówki wynosi 741 mkw. Klienci sklepu mają do dyspozycji 33 miejsca postojowe, w tym 2 przeznaczone dla osób niepełnosprawnych. Zatrudnienie w niej znalazło kilkanaście osób.

W dniu otwarcia sklepu klienci mogą wziąć udział w degustacjach pieczywa i ciast, kiełbasy regionalnej serwowanej z grilla oraz mini hot dogów. Sieć przygotowała także specjalną ofertę produktów, która obowiązuje od 23 do 29 listopada lub do wyczerpania zapasów.

– W pierwszym tygodniu funkcjonowania sklepu proponujemy naszym klientom kilkadziesiąt produktów w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Wśród nich są zarówno artykuły spożywcze, jak i kosmetyki, produkty dla dzieci, elektronika czy sprzęty gospodarstwa domowego – mówi Iwona Kubiak-Karpińska, starszy menedżer sprzedaży, odpowiedzialna za placówkę w Toruniu.

Wedle raportu za trzy kwartały 2017 r. Jeronimo Martins, operatora sieci Biedronka, w Polsce liczba sklepów pod szyldem Biedronka (licząc do września br.) wynosiła 2753.

Ilona Mrozowska 2280 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }