Oshee uruchomiło sklep internetowy

Producent marki Oshee stworzył możliwość zakupu online wszystkich produktów dostępnych w swojej ofercie, w tym wody mineralnej Kinga Pienińska.

Od teraz produkty Oshee dostępne są w nowo otwartym sklepie internetowym Oshee Shop.

Handlowcy oraz właściciele klubów fitness mogą teraz bez przeszkód zamawiać nawet bardzo małe ilości artykułów Oshee bezpośrednio na stronie sklepu.

Na stronie dostępne są wszystkie produkty z portfolio marki, które można zakupić w opakowaniach zbiorczych. Pełne opakowania w zależności od rodzaju proponowanego artykułu zawierają od 6 do 25 sztuk produktu.

Oferta sklepu dedykowana jest zarówno sektorowi B2B, dla którego przygotowano m.in. informację na temat wartości produktów netto, jak i klientom indywidualnym. Na stronie konsumenci mogą znaleźć szeroki wybór zbilansowanych napojów izotonicznych, napojów i wód witaminowych, zdrowych przekąsek oraz wód mineralnych. Firma zadbała także o wygodne formy dostawy, dostosowane do potrzeb klientów.

Jak zapowiada firma już wkrótce, oprócz produktów funkcjonalnych, w sklepie będzie można kupić także odzież sportową oraz akcesoria sygnowane logo marki Oshee.

Sklep dostępny jest pod linkiem: https://osheeshop.eu/.

Joanna Hamdan 5984 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }