Mieszko. Mieszko Dla Ciebie & Dla Mnie

Idealne do dzielenia.

W listopadzie na rynku ukaże się nowa linia produktów Mieszko Dla Ciebie & Dla Mnie.

Odkryjemy w niej popularne smaki czekoladek Mieszko oraz jedną nowość – zmysłowe praliny z nadzieniem kawowym zamknięte w zupełnie nowych i poręcznych opakowaniach – pudełeczkach w kształcie sześcianu, w którym znajdziemy od 18 (Cherrissimo Classic, Cherrissimo Exclusive) do 22 czekoladek (Amoretta Desserts, Espresso).

Nowoczesne, kolorowe opakowania, wypełnione po brzegi czekoladowymi pralinami, zachęcają do dzielenia się słodkimi chwilami z najbliższymi, a znane już smaki czekoladek Mieszko sprostają nawet najbardziej wymagającym podniebieniom.

Do wyboru mamy: soczystą wiśnię w klasycznej odsłonie, w towarzystwie wytrawnej czekolady; wiśnię wzbogaconą wyrazistą nutą kilku najpopularniejszych alkoholi: rumu, białego wina oraz migdałowego amaretto;
słodkie desery z Creme Brulee, Tiramisu oraz Panna Cottą na czele oraz nowość – intensywnie kawowe czekoladki Espresso.

Cherrissimo Classic (236 g), Cherrissimo Exclusive (236 g), Amoretta Desserts Selection (229 g) oraz Espresso (239g), cena rekomendowana wynosi 13,99 zł.

Joanna Hamdan 5984 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }