Fabryka Czekolady Bałtyk. Likworki "Nalewki domowe"

Wiśniówka, pigwówka i orzechówka w czekoladzie nawiązują do wieloletnich tradycji polskiej kuchni.

„Nalewki domowe” - to najnowsze likworki z Fabryki Czekolady Bałtyk. Wiśniówka, pigwówka i orzechówka w czekoladzie nawiązują do wieloletnich tradycji polskiej kuchni. Wspólnie z dotychczasowymi likworkami „Bałtyku” utworzą unikatową kompozycję smaków w segmencie słodyczy z płynnym nadzieniem.

„Nalewki domowe” to smaki tradycyjnej wiśniówki, pigwówki i orzechówki. Ich płynne nadzienie zamknięte jest w otoczce cukrowej oblanej czekoladą deserową. Zawierają alkohol, który w połączeniu z czekoladą daje wyjątkowe odczucia smakowe. Podobnie jak wszystkie likworki produkowane przez „Bałtyk” „Nalewki domowe” nie zawierają konserwantów, barwników ani substancji koloryzujących. Dostępne będą w kartonikach 180-gramowych. Obecnie przygotowywana jest ich dystrybucja.

Obecnie w Fabryce Czekolady „Bałtyk” powstają „Likworki Gdańskie” (smaki żubrówki, żurawinówki i brandy) oraz „Baltik Vodka” (smak wódki), które cieszą się bardzo dużą popularnością i należą do najbardziej znanych produktów „Bałtyku”. Teraz dołączają do nich „Nalewki domowe”.
 
Joanna Hamdan 5984 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }