Kompania Piwowarska i Szlachetna Paczka

Po raz drugi wolontariusze firmy włączyli się w tegoroczną edycję programu Stowarzyszenia Wiosna.

W tym roku 1200 wolontariuszy z Kompanii Piwowarskiej przygotuje paczki dla potrzebujących.

W ramach zaangażowania w Szlachetną Paczkę, Kompania Piwowarska współfinansuje przygotowanie paczek, wspierając Stowarzyszenie Wiosna w dostarczaniu ich do magazynów i rodzin, jak i pokrywając koszty szkoleń liderów akcji. Tym ostatnim Kompania Piwowarska zapewnia wsparcie merytoryczne podczas szkoleń z udziałem trenerów Szlachetnej Paczki, w siedzibach trzech browarów (Poznań, Tychy, Białystok) oraz w warszawskim biurze firmy.

W zeszłoroczną edycję Szlachetnej Paczki zaangażowało się prawie 75 proc. pracowników Kompanii Piwowarskiej, a do potrzebujących rodzin trafiły prezenty o łącznej wartości prawie 212 tys. zł. Tym samym Szlachetna Paczka okazała się największym w historii firmy projektem wolontariackim.

Joanna Hamdan 5971 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }