Intermarché w Lublinie

232. sklep tej sieci w Polsce i jednocześnie 8. na Lubelszczyźnie rozpoczął oficjalnie działalność w piątek, 17 listopada.

– Bardzo się cieszymy, że w Lublinie pojawił się pierwszy supermarket Intermarché. Jesteśmy przekonani, że mieszkańcy regionu odczują pozytywne efekty obecności sklepu w mieście – mówi Eliza Orepiuk-Szymura, dyrektor komunikacji i informacji Grupy Muszkieterów.

Nowy Intermarché znajduje się przy al. Spółdzielczości Pracy 88 (Galeria Skende Shopping). W sklepie znajduje się 9 kas.

W asortymencie nowo otwartego  Intermarché jest ok. 20 tys. różnego rodzaju wyrobów i towarów spożywczych oraz przemysłowych, produktów świeżych i pochodzących od lokalnych dostawców. W ofercie sklepu są także tradycyjne wędliny wyrabiane na miejscu, produkty garmażeryjne, świeże ryby na lodzie, wina, produkty ekologiczne i bio oraz produkty marek własnych Intermarché oraz delikatesowe wytwarzane we francuskich fabrykach Grupy Muszkieterów. Ponadto w sklepie znajduje się własna piekarnia. Prowadzony jest także rozbiór mięsa.

Grupa Muszkieterów to obecna od 20 lat na polskim rynku największa sieć franczyzowa w kategorii supermarketów spożywczych i typu „dom i ogród”. Zrzesza ponad 300 niezależnych polskich przedsiębiorców zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród” Bricomarché. Sieć handlowa Grupy Muszkieterów liczy obecnie prawie 380 supermarketów Intermarché i Bricomarché. W Centrali Grupy w podpoznańskim Swadzimiu, w dwóch magazynach logistycznych oraz supermarketach zatrudnionych jest obecnie 15 800 osób. Wyznaczaniem kierunków strategicznych obu sieci zajmuje się spółka ITM Polska. Muszkieterowie są obecni w 4 krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii oraz Portugalii.

Joanna Hamdan 5971 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }