Nowy outlet we Wrocławiu

23 listopada zostanie zostanie otwarty pierwszy N-Park w tym mieście.

Nowy park handlowy zlokalizowany jest przy ul. J. Gagarina 27 we Wrocławiu. Obiekt wynajęty jest już w ponad 90 proc.

Marka N-Park - centrum wygodnych zakupów blisko domu - zastąpiła dotychczas realizowane przez inwestora i dewelopera Napollo parki handlowe „Centrum Zakupów”.

Otwarcie kolejnych N-Parków planowane jest na rok 2018 we Wrocławiu oraz w aglomeracji warszawskiej.

Wrocławski N-Park ma powierzchnię najmu 2,6 tys. mkw. W dniu otwarcia zostaną uruchomione sklepy marek takich jak: Rossmann, Pepco, Kakadu, Bacówka Towary Tradycyjne oraz Fitness Academy. W pierwszym kwartale przyszłego roku oferta zostanie poszerzona o punkty gastronomiczne oraz z artykułami spożywczymi.

Na przyszły rok zaplanowana jest realizacja kolejnego N-Parku we Wrocławiu, przy ul. Maślickiej. Na powierzchni najmu ponad 5,2 tys. mkw., obok operatora spożywczego, przewidziane są: salon z elektroniką, drogeria, apteka, salony odzieżowe, przede wszystkim z modą rodzinną i akcesoriami, klub fitness, usługi oraz gastronomia. W sąsiedztwie centrum uruchomiona zostanie stacja paliw Orlen.

Również w przyszłym roku powstaną kolejne N-Parki w aglomeracji warszawskiej. Pierwszy, o powierzchni najmu 8 tys. mkw., realizowany jest obecnie na granicy Starej Iwicznej i Piaseczna. Wśród najemców centrum znajdują się m.in. Piotr i Paweł, Super Pharm, Smyk, RTV Euro AGD, Jysk oraz Lux Med. Kolejny N-Park w Warszawie powstanie przy ul. Trakt Brzeski.

Joanna Hamdan 5971 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }