Kompania Piwowarska z tytułem Top Pracodawca

Łącznie do tytułu Top Pracodawca w Polsce nominowanych było 20 firm z różnych branż.

Kompania Piwowarska jako jedyna firma z branży spożywczej została uhonorowana tytułem Top Pracodawca w Polsce 2017 w konkursie organizowanym przez Grupę PTWP, wydawcę portalu PulsHR.pl.

W tegorocznej edycji konkursu po raz pierwszy uwzględniono firmy z całego kraju – wcześniej nagradzano tylko pracodawców z województwa śląskiego.

Celem inicjatywy jest wyłanianie liderów wśród pracodawców w Polsce, którzy łączą wpływ na rozwój gospodarczy regionu z ważną rolą na rynku pracy oraz wyznaczają trendy w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Kapituła konkursu, w skład której weszli profesjonaliści świata biznesu, edukacji i HR-u, podczas oceny brała pod uwagę wpływ przedsiębiorstw na lokalny rynek pracy, opinie o firmie, CSR, innowacje w zarządzaniu ludźmi i rekrutację.

Statuetki i dyplomy wręczone zostały laureatom na uroczystej gali wieńczącej całodzienną konferencję i targi PulsHR_Day 2017, która odbyła się 15 listopada w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Łącznie do tytułu Top Pracodawca w Polsce nominowanych było 20 firm z różnych branż, wśród których – oprócz KP – eksperci uhonorowali: Capgemini Polska, Siemens, Budimex, Volvo Polska, CD Projekt, 3M Poland, Grupę Nowy Styl, PwC Polska i Asseco Poland. W rywalizacji o miano Top Pracodawcy Województwa Śląskiego brało udział 10 przedsiębiorstw, spośród których wyłoniono finałową piątkę: Rockwell Automation, Unilever, Timken, Guardian Częstochowa oraz FH Rolnik. Ponadto czytelnicy portalu PulsHR.pl przyznali własne wyróżnienia – odpowiednio Grupie Hotelowej Orbis i firmie Weindlich.

W skład rady konsultacyjnej, która wspomagała wybór najlepszych pracodawców, weszli: Tadeusz Donocik, prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach; Cezary Kaźmierczak, szef Związku Przedsiębiorców i Pracodawców,; Joanna Malinowska-Parzydło, założycielka HR Influencers, prezes Personal Brand Institute; prof. Arkadiusz Mężyk, rektor Politechniki Śląskiej w Gliwicach; Piotr Palikowski, prezes Polskiego Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami; Dawid Seifert, prezes zarządu Ogólnopolskiego Konwentu Agencji Pracy; prof. Robert Tomanek, rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach; Adam Wąsik, członek zarządu GoldenLine; Wojciech Kuśpik, prezes Grupy PTWP, oraz Rafał Kerger, redaktor naczelny portali: PulsHR.pl, PortalSamorzadowy.pl i wnp.pl.

Joanna Hamdan 5984 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }