Black Energy Drink sponsorem tytularnym LFL All-Star Tour Poland 2018

Marka z portfolio firmy Food Care podjęła współpracę z firmą Pro Polska - promotorem trasy Legends Football League (LFL).

Kobieca liga futbolowa, bijąca rekordy popularności i oglądalności w USA oraz wielu krajach na całym świecie, rozegra po raz pierwszy mecze w Polsce.

Na zaproszenie Pro Polska i właściciela marki Black Energy Drink zawodniczki LFL odwiedzą Polskę na przełomie stycznia i lutego 2018 r., aby rozegrać 3 mecze: 20 stycznia 2018 r. - Ergo Arena Gdańsk, 27 stycznia 2018 r. - Atlas Arena Łódź i 3 lutego 2018 r. - Tauron Arena Kraków.

Legends Football League (LFL) jest kobiecą ligą futbolową, rozgrywającą mecze wiosną i latem na największych amerykańskich stadionach i arenach, znanych z występów NBA, NFL, czy NHL. Liga powstała w USA w 2009 r. jako Lingerie Football League. Cztery lata później zmieniła nazwę na Legends Football League i obecnie składa się z 8 drużyn.

Joanna Hamdan 5971 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }