PPH Temar. Rougette

Rozsmakuj się w serach do zapiekania.

Kolejne serowe specjały pod marką Rougette pojawiły się już na półkach sklepowych! Tym razem są to Sery do zapiekania do samodzielnego przyrządzenia w piekarniku w wersji kremowo-delikatnej i lekko pikantnej.

Opakowanie o gramaturze 180 g zawiera ser w postaci krążka w drewnianej foremce, który jest idealną porcją dla 1-2 osób. Sery do zapiekania Rougette wyróżniają się delikatną chrupiącą skórką i rozpływającą się kremową konsystencją.

Dodatkowo są łatwe i szybkie w przygotowaniu w piekarniku (szczegółowy sposób przyrządzenia znajduje się także na opakowaniu). Serowe specjały pod marką Rougette to inspiracja do przepysznych przepisów kulinarnych.

Joanna Hamdan 5984 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }