Dr. Oetker przez internet

Producent artykułów do pieczenia, produktów śniadaniowych i deserów uruchomił w Wiedniu swój własny sklep internetowy.

Zlokalizowany pod adresem www.shop.oetker.at e-sklep wysyła produkty Dr. Oetkera, a także książki kucharskie do 95 krajów na całym świecie.

Serwis oferuje na razie ponad 200 produktów: od mieszanek ciast i dodatków do wypieków, przez dekoracje do ciast i ciasteczek, desery i musli po książki kucharskie.

Kto zamówi książkę z przepisami na ciasta i wypieki, nie musi płacić za dostawę. Producent obiecuje też krótkie terminy dostawy: w Austrii będzie to jeden, dwa dni robocze, w pozostałych krajach Unii Europejskiej dwa do trzech. Przy wysyłkach zamorskich czas zależy od kontroli celnej, tłumaczy Dr. Oetker.

Magdalena Weiss 1085 Artykuły

Niepoprawna recydywistka - związana z "Handlem" w latach 1999-2005 i ponownie od 2016 r. Tropi najnowsze trendy na rynku FMCG i zmiany w gospodarce. Amatorka kuchni greckiej i bibliotek publicznych. Mieszka kątem u trzech kotów.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }