Skende Shopping w Lublinie otwarte

Wielkie otwarcie Skende Shopping w ciągu trzech dni przyciągnęło ponad 73 tysiące gości.

W piątek 17 listopada drzwi dla klientów otworzyło Skende Shopping. Weekend otwarcia obfitował w atrakcje, m.in. warsztaty, konkursy, pokazy tańca i gotowania czy spotkania z blogerami. Koncertu Margaret wysłuchało prawie 2 tysiące osób, a kupony na loterię rozeszły się w nakładzie 30 tys. Finalnemu losowaniu przyglądało się aż 3 tysiące osób. Szczęśliwa zwyciężczyni loterii wygrała 40 tys. zł na urządzenie mieszkania w IKEA.

- Zapraszamy serdecznie do naszych przyjaznych przestrzeni i blisko 70 sklepów oraz punktów usługowych. Najmłodsi mają do dyspozycji place zabaw, a dorośli mogą szybko i sprawnie zrobić zakupy – mówi Jacek Garbaczewski, dyrektor Skende Shopping.

Centrum, którego inwestorem i deweloperem jest IKEA Centres liczy w 57,5 tys. mkw. powierzchni handlowej - 14 tys. mkw. to centrum convenience, 10 tys. mkw. to strip mall, a 33,5 tys. mkw. liczy otwarty w sierpniu sklep IKEA.

W Skende Shopping znajdują się sklepy miedzy innymi z segmentu mody, zdrowia i urody, wyposażenia wnętrz, rtv i agd, multimediów, produktów dla dzieci, artykułów dla zwierząt. Wśród najemców 70 lokali znalazły się takie marki jak: H&M, Martes Sport, Deichmann, Wojas, Lee Wrangler, Pepco, Carry, CCC, Smyk, Rossmann i Świat Książki, Home&You, Abra Flying Tiger Copenhagen i wiele innych.

W centrum można także znaleźć punkty usługowe oraz jedyny w Lublinie supermarket sieci Intermarche. Na terenie centrum znajdzie się również wiele miejsc przyjaznych rodzinom, miejsc wspólnego odpoczynku i zabaw dla dzieci. Do dyspozycji klientów jest parking na 2000 samochodów.

Docelowo będzie tu też restauracja i kawiarnia.

Joanna Hamdan 5984 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }