Wittchen w łódzkiej Manufakturze

To drugi sklep firmy w tym mieście, z pełną ofertą bagażu i akcesoriów.

W salonie Wittchen Travel, poza wszystkimi liniami bagażu, dostępne są również akcesoria podróżne takie jak: pokrowce na walizki, kłódki, plecaki, saszetki podróżne, poduszki podróżne a także wybrane linie galanterii skórzanej.

Salon w Manufakturze zaaranżowany został według nowej, minimalistycznej koncepcji wnętrz - dominują białe, proste meble ze złotymi detalami. Dodatkowo w Wittchen Travel nacisk położono na ekspozycję bagażu – dlatego w strefie centralnej wyeksponowany jest specjalny podest na walizki. W witrynach użyto również specjalnych kołowych podestów ruchomych, które pozwalają na ekspozycję bagażu w stylu 360 stopni.

Salon mieści się na parterze galerii handlowej i ma powierzchnię 67,2 mkw.

Wittchen to firma rodzinna założona w 1990 r. przez Jędrzeja Wittchena, który wraz z żoną Moniką zarządza nią do dziś. Obecnie Wittchen jest liderem na rynku ekskluzywnych produktów skórzanych oraz jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek, znaną i cenioną również za granicą. Ma ponad 100 salonów w Polsce, Rosji, na Ukrainie i Białorusi.

Joanna Hamdan 5984 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }