Biedronka zaprasza po świąteczne prezenty

W akcji "Ciesz się świętami jak dziecko" oferuje w cotygodniowych odsłonach klocki Lego, przytulanki, gadżety elektroniczne, gry i książki.

Szczególne miejsce w ofercie zajmują drewniane zabawki marki własnej Elefun Toys, które w sklepach sieci pojawią się 20 listopada.

Zabawki Elefun Toys obejmują artykuły dla dzieci w różnym wieku. W sklepach znajdą się m.in.: klocki i sześcian edukacyjny, kolejka z wagonikami, samochody, tablica obowiązków, dwustronny zegar z tablicą w kształcie żółwia, drewniane domki do samodzielnego złożenia czy drewniana kuchnia.

Zabawki Elefun Toys wyróżniają się prostotą wykonania, a naturalny surowiec, jakim jest drewno, sprawia, że są bezpieczne w czasie zabawy. Ich jakość weryfikowana jest w czasie produkcji przez odpowiednie jednostki certyfikacyjne. Świadczą o tym przyznane znaki jakości TÜV. Dodatkowo zabawki są łatwe do utrzymania w czystości oraz niezwykle trwałe.

Szczegóły w folderze „Ciesz się Świętami jak dziecko” i na www.biedronka.pl.

Joanna Hamdan 5984 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }