Black Friday w Lidlu

24 listopada we wszystkich 631 sklepach Lidl Polska na klientów czekać będą produkty w "wyjątkowo" niskich cenach. Z okazji Black Friday sieć oferuje m.in. elektronikę, sprzęt do wyposażenia domu i narzędzia.

Choć Czarny Piątek (Black Friday)  obchodzony jest w Stanach Zjednoczonych, to tradycja zapożyczana jest też w innych krajach i zyskuje coraz większą popularność. Zawsze jest to piątek przypadający po Święcie Dziękczynienia (w tym roku to 23 listopada), i jest to okazja by w wyjątkowo niskich cenach kupić np. prezenty świąteczne.

Po raz kolejny specjalną ofertę dla swoich klientów przygotował Lidl. Kategorią obowiązkową czarnopiątkowych promocji jest zawsze elektronika – w Lidlu znajdą się gra FIFA 18 na różne nośniki (od 168 zł/szt.), smartphony Gigaset GS160 (399 zł/szt.), powerbanki SilverCrest (od 7 zł/szt.) czy głośnik Bluetooth marki SilverCrest (79 zł/szt.).

Ofertę uzupełnią produkty do wyposażenia domu, np. maszyna do szycia Singer (499 zł/szt.), kuchenka mikrofalowa SilverCrest (249 zł/szt.), syfon do wody gazowanej – Sodastream (149 zł/szt.), a także mop automatyczny marki Vileda (69 zł/szt.). Dla dbających o zdrowie i urodę Lidl proponuje urządzenie do fotodepilacji IPL (299 zł/szt.), ciśnieniomierz Sanitas (69 zł/szt.) oraz matę Medisana do masażu Shiatsu (199 zł/szt.).

24 listopada będzie również nie lada gratką dla wszystkich domowych majsterkowiczów – swoje warsztaty mogą uzupełnić m.in. o produkty z linii Parkside, np. wyrzynarkę 800 W (69 zł/szt.), stołową piłę tarczową (399 zł/szt.) i ręczną pilarkę tarczową z prowadnicą laserową 1350 W (149 zł/szt.).

Warty uwagi jest fakt, że promocja nie kończy się w piątek. W sobotę 25 listopada w Lidlu będą dostępne kolejne produkty, które będzie można kupić w atrakcyjnych cenach (np. wiertarkę udarową 750 W w cenie 59 zł/szt.), a specjalne ceny z 24 i 25 listopada będą obowiązywać do wyprzedania towaru.

Katarzyna Pierzchała 1701 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }