Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Świąteczna odsłona wina Lutzville

Od listopada na rynku dostępna jest specjalna, limitowana odsłona wytrawnego, czerwonego wina Lutzville Pinotage oraz białego Lutzville Sauvignion Blanc z eleganckim korkiem w kształcie kryształu do zatykania butelki.

Marka Lutzville wychodzi naprzeciw wszystkim tym, którzy poszukują prezentów wyjątkowych, a jednocześnie eleganckich i praktycznych. Taką właśnie rolę spełnia korek w kształcie kryształu, dołączony do świątecznej butelki.

Jest gustownym dodatkiem, który pomaga zachować świeżość wina na dłużej, ograniczając ilość tlenu, która ma kontakt z jego powierzchnią w butelce. Izolując wino od tlenu, przedłuża jego smak i aromat.

Dodatkowo, korek może służyć obdarowanej osobie znacznie dłużej niż tylko podczas degustacji sprezentowanej butelki.

Ponadto, do sklepów trafiły również świąteczne butelki Lutzville w eleganckim kartoniku.

Wszystkie wina w świątecznym wydaniu można znaleźć w sieciach handlowych: Auchan, Carrefour, Ibes, Intermarche, Leclerc, Makro i Selgros.

Cena na półce to 23-28 zł w zależności od gatunku wina i sprzedawcy.

Dystrybutorem win Lutzville w Polsce jest firma TiM.

Joanna Hamdan 13995 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.