Starbucks w Szczecinie

Sieć otwiera czwartą kawiarnię w tym mieście. Nowy lokal znajduje się w rozbudowanej części galerii Galaxy Centrum.

Kawiarnia Starbucks znajduje się w oddanej właśnie do użytku, nowej części szczecińskiego centrum rozrywkowo-handlowego.

- To już druga kawiarnia Starbucks w Galaxy Centrum, co pokazuje, że marka nieustannie poszerza swoją dostępność dla gości. Takie rozwiązanie funkcjonuje już i sprawdza się m.in. w Krakowie czy Poznaniu. Dwie kawiarnie w jednym centrum handlowym to m.in. okazja na przyciągnięcie do Starbucks tych, którzy spontanicznie podejmują decyzję o miejscu spotkania – mówi Katarzyna Pijanowska, brand manager Starbucks Polska.

W nowej kawiarni oprócz standardowych kanap i foteli, dostępne są także stoły konferencyjne, gniazdka elektryczne i szybkie łącze Wi-Fi umożliwiające organizowanie spotkań biznesowych oraz stwarzające warunki do nauki.

Obecnie w Polsce działa 60 kawiarni Starbucks.

Starbucks należy do AmRest Holdings SE, największej notowanej na giełdzie spółki restauracyjnej w Europie Środkowo-Wschodniej. Do zarządzanych przez nią marek należą: KFC, Pizza Hut, Starbucks i Burger King. AmRest jest także właścicielem wyjątkowej marki La Tagliatella oraz dwóch chińskich konceptów: Blue Frog i KABB.

 

Joanna Hamdan 5984 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }