Biedronka promuje czytelnictwo

Od 27 listopada w sklepach sieci pojawi się pięć powieści tegorocznego noblisty w dziedzinie literatury - Kazuo Ishiguro.

Noblowska oferta obejmie takie tytuły jak: „Okruchy dnia” – powieść nagrodzona najbardziej prestiżową nagrodą literacką w Wielkiej Brytanii, tj. Nagrodą Bookera; „Nie opuszczaj mnie” – powieść science fiction, nominowana do Nagrody Bookera w 2005 r.; „Pogrzebany olbrzym” – baśniowa powieść o potędze pamięci, miłości, zdradzie, okrucieństwie i przebaczaniu; „Pejzaż w kolorze sepii” – debiut powieściowy autora oraz „Nokturny” – pięć opowiadań psychologicznych, których bohaterami są muzycy.

Każda z książek dostępna będzie w cenie 24,99 zł.

Kazuo Ishiguro to angielski powieściopisarz urodzony w Japonii. Krytycy zaliczają go do grupy niezwykle uniwersalnych pisarzy, którzy sięgając po rozmaite gatunki literackie, potrafią zadać pytania o rzeczy podstawowe. Szwedzka Akademia w uzasadnieniu swojego werdyktu podkreślała, że Ishiguro w powieściach, które „noszą olbrzymi ładunek emocjonalny, obnaża otchłań kryjącą się pod naszym złudnym poczuciem łączności ze światem”.

Joanna Hamdan 5984 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }