Zmiany w 3 Stawach w Katowicach

W centrum handlowym należącym do Union Investment i zarządzanym przez Apsys, otwarta została restauracja Pizza Hut Express.

W galerii wkrótce nowe salony otworzą także CCC i Jysk. Wcześniej sklepy ponownie otwarły Rossmann, Clodi i Top Shop, a Empik uruchomił pierwszy w Polsce, pilotażowy salon w nowej multimedialnej koncepcji. To część kolejnych zmian od przeprowadzonej 3 lata temu modernizacji pierwszego w Katowicach centrum handlowego.

Centrum Handlowe 3 Stawy to pierwsza w Katowicach i jedna z pierwszych otwartych w regionie galerii z kilkudziesięcioma butikami, punktami usługowymi i hipermarketem Auchan.

– W 2014 roku przeprowadzona została kompleksowa modernizacja centrum handlowego. Obejmowała zmiany począwszy od elewacji a skończywszy na wystroju wnętrz. Teraz przyszedł czas na kolejne zmiany obejmujące portfolio najemców – mówi Agnieszka Nizio, dyrektor CH 3 Stawy.

Jak informuje zarządzająca 3 Stawami firma Apsys, trwają negocjacje z kolejnymi najemcami, którzy wzbogacą ofertę centrum.

CH 3 Stawy powstało w 1999 r. jako jedno z pierwszych centrów handlowych na rynku śląskim. Ofertę centrum stanowi hipermarket Auchan oraz galeria handlowa z licznymi punktami handlowo-usługowymi. Na odwiedzających czekają również kawiarnie i restauracje oraz klub fittness – Fitness Academy 3 Stawy. Dodatkowo ofertę centrum uzupełniają sklepy wielkopowierzchniowe zlokalizowane w bliskim jego sąsiedztwie, m.in.: Media Markt, Media Expert, Leroy Merlin, Go Sport, Kakadu, Komfort i Norauto.

Joanna Hamdan 13233 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.