Coca-Cola HBC Polska z nowym dyrektorem finansowym

Stanowisko to objął Konstantinos Vairlis.

Przed dołączeniem do Coca-Cola HBC Polska, Konstantinos Vairlis (na zdjęciu) przez ostatnie trzy lata był dyrektorem finansowym w siostrzanej spółce na Węgrzech.

Wcześniej, między 2012 a 2014 r., zajmował stanowisko dyrektora ds. finansów komercyjnych w Coca-Cola HBC w Irlandii i Irlandii Północnej. W latach 2007-2012 pracował w Belgradzie, gdzie zajmował kolejno kluczowe stanowiska kierownicze w spółce Coca Cola HBC na rynek Serbii i Czarnogóry, w tym stanowisko dyrektora finansowego firmy produkującej soki owocowe Fresh & Co.

W latach 2004-2006 pełnił w Grupie HBC funkcję analityka finansowego dla regionu Europy Środkowej z siedzibą w Atenach.

Konstantinos Vairlis karierę w strukturach Coca-Cola Hellenic Bottling Company rozpoczął w 2002 roku jako audytor wewnętrzny w jednej z central spółki, w Wiedniu, wnosząc do zespołu wiedzę ekspercką wyniesioną z doświadczeń zdobytych wcześniej w firmie audytorskiej Arthur Andersen.

Coca-Cola HBC Polska jest częścią Coca-Cola Hellenic Bottling Company, jednego z największych na świecie i największego w Europie rozlewcy napojów The Coca-Cola Company. Grupa Coca-Cola HBC działa w 28. krajach. W portfolio Coca-Cola HBC Polska są: Coca-Cola, Coca-Cola Zero Cukru , Coca-Cola Cherry, Coca-Cola Lime , Fanta, Sprite, Kinley Tonic, napój izotoniczny Powerade, soki, nektary i napoje owocowe Cappy, wody mineralne Kropla Beskidu i Kropla Delice, napoje energetyzujące Burn i Monster Energy oraz herbaty mrożone Nestea. Firma jest obecna w Polsce od 26 lat.

Joanna Hamdan 5799 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.