Stokrotka w Krakowie

Nowy sklep sieci o powierzchni 700 mkw. pojawi się w Centrum Handlowym Atut Złocień przy ul. Agatowej.

– Obiekt przy ul. Agatowej w Krakowie odpowiada charakterowi lokalizacji supermarketów Stokrotka. Znajduje się on przy wjeździe do wciąż rozwijającego się osiedla mieszkaniowego. Posiadać będzie wygodny parking, a formuła parku handlowego pozwalać będzie klientom w komfortowy sposób zaspakajać ich szerokie potrzeby zakupowe. Funkcjonujące w Krakowie sklepy naszej sieci pozwalają wierzyć, że nowa lokalizacja supermarketu Stokrotka w centrum handlowym Atut przy ul. Agatowej spotka się z przychylnym przyjęciem klientów – mówi Paweł Nadulski, dyrektor ds. rozwoju rynku w Stokrotka.

Stokrotka to spółka z polskim kapitałem. Obecnie sieć liczy ponad 400 sklepów zlokalizowanych na terenie całego kraju. Typowe placówki handlowe oferują od 4 do 10 tys. pozycji asortymentowych, w tym artykuły spożywcze, kosmetyki, chemię i alkohol oraz produkty świeże. Dopełnieniem oferty są produkty lokalne, wytwarzane w regionach, w których zlokalizowane są sklepy sieci, a także produkty należące do marki własnej.

Otwarcie Atut Złocień planowane jest w III kwartale 2018 roku. Budowa obiektu, liczącego 3 tys. mkw. będzie przebiegać w dwóch etapach. Po pierwszym z nich w centrum znajdzie się 5 lokali handlowo-usługowych. Na parkingu przed obiektem znajdzie się miejsce na 100 pojazdów.

Obecnie pod wspólną nazwą Atut działa pięć obiektów w Sosnowcu, Łodzi, Jaworzu, Węgrzcach k/Krakowa i Pruszkowie, a od 23 listopada także w Krakowie przy ul. Grażyny. W planach są kolejne inwestycje na terenie Krakowa: Atut Ruczaj, Atut Złocień, Atut Bielany oraz w Suchej Beskidzkiej.

O Stokrotce i Emperii, do której należy pisaliśmy tutaj:

http://handelextra.pl/artykuly/205106,stokrotka-polaczy-sie-z-aldikiem

http://handelextra.pl/artykuly/205048,stokrotka-w-pazdzierniku-urosla-o-11-proc

Joanna Hamdan 5808 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.