Emotikonki w Kolporterze

W październiku na ekrany polskich kin weszła animowana komedia "The Emoji Movie" opowiadająca historię żyjących w smartfonie emotikonów, a w listopadzie w salonikach Kolportera można kupić emotikonki-zabawki, będące bohaterami filmu.

W ofercie saloników są następujące emotki: Candy Feeder - podajnik z cukierkami, który przedstawia emotikonki w trzech wzorach do wyboru; Candy Projector - latarka z projektorem i lizakiem pudrowym, w kolekcji jest sześć różnych emotek, które są wyświetlane po naciśnięciu przycisku oraz Surprise Ball - piłka niespodzianka - jest to plastikowa kolorowa kula z wizerunkiem emotikonki, we wnętrzu której znajdują się cukierki pudrowe, naklejka oraz breloczek 3D. 

Kolporter jest największym dystrybutorem prasy w Polsce. Obsługuje punkty handlowe i sieci sprzedaży oraz świadczy usługi logistyczne i reklamowe. Kolporter zarządza siecią ponad 900 Saloników Prasowych.

Joanna Hamdan 5808 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.