Hebe zmienia się w Królestwo Prezentów

Od 13 do 22 listopada w ofercie sieci pojawi się wiele produktów w promocyjnych cenach.

Rabaty sięgające 40 proc., 50 proc., 60 proc. czy nawet 75 proc. obejmą marki dostępne wyłącznie w sieci Hebe, takie jak: Tealogy, Bandi, Bergamo oraz Purederm.

Wśród propozycji na prezent sieć Hebe poleca między innymi: produkty do makijażu marki Hean, paletki do makijażu marki W7, krem do pielęgnacji skóry marki Dermika lub Dermedic, żel pod oczy Lierac, olejek pielęgnacyjny Nacomi lub krem-suflet do ciała Sanctuary Spa.

Ofertę prezentową uzupełnią bransoletki na magnes marki Vezzi, czarny kuferek na akcesoria do zdobienia paznokci Nail Hybrid, produkty do pielęgnacji włosów oraz zapachy dla mężczyzn, m.in. Replay Stone Supernova Men.

Pełną ofertę oraz szczegóły promocji można znaleźć w ulotce promocyjnej, dostępnej w drogeriach oraz na stronie sieci.

Właścicielem rozwijanych w Polsce od 2011 r. drogerii Hebe jest Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja. Obecnie w sieci jest ok. 170 sklepów.

Joanna Hamdan 5955 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }