Stikeezy powracają do Lidla

Tym razem z postaciami z serii Star Wars.

Z okazji premiery nowego filmu „Gwiezdne wojny - ostatni Jedi” Lidl przygotował akcję promocyjną z postaciami z serii Star Wars. Do zebrania jest 25 postaci Stikeez Star Wars, w tym kilka z najnowszego filmu „Gwiezdne wojny – ostatni Jedi”.

Dla kolekcjonerów Lidl przygotował także album z grą planszową w kształcie statku kosmicznego, ułatwiający przechowywanie figurek (12,99 zł). Natomiast dla miłośników przygód Luka Skywalkera, księżniczki Lei czy wojowniczej Rey, sieć proponuje Gogle VR pozwalające na oglądanie filmów w rozszerzonej rzeczywistości (12,99 zł). Aby zdobyć jedną darmową figurkę z najnowszej kosmicznej kolekcji Lidla, należy zrobić zakupy za minimum 50 zł. Za każde wydane 50 zł, klienci otrzymają 1 figurkę z bohaterem sagi Star Wars, a zakup owoców i warzyw będzie dodatkowo nagradzany.

Akcja Stikeez Star Wars rozpocznie się 13 listopada i potrwa
 do wyczerpania zapasów, lecz nie dłużej niż do 10 grudnia. Z akcji wyłączone są: napoje alkoholowe, w tym piwo, wyroby tytoniowe, produkty lecznicze, preparaty do początkowego żywienia niemowląt oraz przedmioty służące do karmienia piersią.

Akcję wspierają ambasadorzy Kuchni Lidla – szef kuchni Karol Okrasa oraz ekspertka z zakresu żywienia dzieci i miłośniczka zdrowego odżywiania – Daria Ładocha.

Stikeezy po raz pierwszy w Lidlu pojawiły się w sierpniu 2014 roku. Wtedy można było zebrać 24 figurki z postaciami różnych zwierząt. Figurki Stikeez po raz kolejny dostępne były w Lidlu w lutym 2017 roku. Do zebrania była kolekcja 24 małych, gumowych figurek warzyw i owoców. Ostatnia odsłona akcji ze Stikeezami miała miejsce w maju br. Wtedy można było zebrać również 24 figurki przedstawiające postaci z filmu animowanego „Smerfy”.

Joanna Hamdan 5808 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.