E.Leclerc Zamość honoruje Kartę Dużej Rodziny

Startująca właśnie promocja dla posiadaczy kart, to niejedyne udogodnienie dla klientów hipermarketu.

Specjalne oferty przygotowano również z myślą o emerytach i rencistach oraz pracownikach sądu, który przenosi siedzibę w okolice Centrum Handlowego E.Leclerc.

Zasady promocji dla dużych rodzin będą proste. Za każde wydane w sklepie 100 zł, posiadacz karty otrzyma bon o wartości 10 zł do wykorzystania podczas zakupów w zamojskim sklepie E.Leclerc. W przypadku rachunku powyżej 300 zł, będzie to bon na 30 zł. Karta Dużej Rodziny przysługuje wszystkim członkom rodzin 3+, w których jest na utrzymaniu co najmniej troje dzieci poniżej 18 roku życia bądź uczących się, jednak nie starszych niż 25 lat.

Hipermarket E.Leclerc wprowadził również „Dni Emeryta i Rencisty”, w ramach których w każdy poniedziałek i czwartek seniorzy i renciści za wydane w sklepie 50 zł otrzymają bon na 5 zł. Przy zakupach o wartości przekraczającej 150 zł, będzie to 15 zł.

Specjalną ofertę sklep przygotował także dla osób zatrudnionych w sądach Rejonowym i Okręgowym. Nowa siedziba będzie znajdowała się przy ul. Wyszyńskiego, w pobliżu hipermarketu. Dzięki skierowanej do pracowników akcji „Witamy Sąsiada”, będą oni od 14 listopada do końca tego miesiąca, płacić za zakupy zrobione w zamojskim E.Leclerc o 10 proc. mniej.

Wszystkie rozpoczynające się działania promocyjne stanowią kontynuację rozwoju hipermarketu E.Leclerc, w którym w sierpniu tego roku przeszedł rozbudowę i modernizację.

– Po przeprowadzeniu sierpniowych zmian wewnątrz naszego sklepu, otwieramy się na nowych klientów, nie zapominając również o naszych stałych gościach. Poprzez akcje promocyjne chcemy wspierać różne grupy mieszkańców Zamościa, stąd specjalne oferty przygotowane dla rodzin czy seniorów oraz naszych nowych sąsiadów – komentuje Henryk Świdnik, prezes zarządu E.Leclerc Zamość.

Oferta dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny oraz Dni Emeryta i Rencisty oficjalnie zostaną wprowadzone 14 listopada, ale już teraz klienci E.Leclerc Zamość mogą z nich korzystać. Szczegółowe zasady promocji będą dostępne w Punkcie Obsługi Klienta w hipermarkecie.

Joanna Hamdan 5809 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.