"Pyszne mleczne danie Kota Mleczysława"

Pod takim tytułem ruszył kolejny konkurs organizowany w ramach projektu "Mamy kota na punkcie mleka", finansowanego z Funduszu Promocji Mleka.

Konkurs kulinarny „Pyszne mleczne danie Kota Mleczysława”, organizowany w ramach kampanii „Mam kota na punkcie mleka”, skierowany jest do uczniów klas I-III wszystkich szkół podstawowych, które zgłosiły się i zostały zakwalifikowane do programu.

Zadanie, z jakim zmierzą się młodzi kucharze-amatorzy, będzie polegało na przygotowaniu potrawy, której głównym składnikiem jest dowolny produkt nabiałowy, a następnie sfotografowaniu jej i przesłaniu zdjęcia wraz z opisem potrawy na adres e-mail: promocja@izbamleka.pl.

Spośród nadesłanych prac konkursowych zostanie wyłonionych 20 laureatów, którzy otrzymają nagrodę główną – książkę kucharską „Pyszne mleczne danie Kota Mleczysława” z opublikowanymi autorskimi przepisami nadesłanymi w ramach tego konkursu oraz nagrody w postaci materiałów promocyjnych programu.

Nagroda specjalna, w postaci serwisu do herbaty, powędruje również do 5 nauczycieli, którzy nadeślą największą ilość prac konkursowych.

Zgłoszenia prac konkursowych przyjmowane będą do 19 listopada.

Więcej informacji na www.kochammleko.pl.

Joanna Hamdan 13855 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.