Aldi tylko dla dorosłych

W Wielkiej Brytanii dyskonter wprowadził do sprzedaży winny kalendarz adwentowy.

Choć nie tak popularne jak w krajach zachodnich, kalendarze adwentowe z 24 czekoladkami ukrytymi za okienkami w kartonowym pudełku coraz częściej umilają oczekiwania na gwiazdkę także polskim dzieciom.

W Wielkiej Brytanii coś dla siebie mogą znaleźć także dorośli: sieć Aldi na Wyspach wprowadziła do sprzedaży kalendarz adwentowy z ukrytymi w nim 24 buteleczkami wina. W kartonie znajduje się 20 butelek o pojemności 187 ml i cztery 200-ml. Zawierają różnorodne wina: białe różowe, czerwone i musujące. Różne są także kraje pochodzenia trunków – Włochy, Francja i Hiszpania oraz zawartość alkoholu, która waha się od 10,5 do 13,5 proc.

Kalendarz dostępny jest od 1 listopada, a jego cena wynosi 49,99 funtów.

Zdjęcie: Aldi UK

Magdalena Weiss 1011 Artykuły

Niepoprawna recydywistka - związana z "Handlem" w latach 1999-2005 i ponownie od 2016 r. Tropi najnowsze trendy na rynku FMCG i zmiany w gospodarce. Amatorka kuchni greckiej i bibliotek publicznych. Mieszka kątem u trzech kotów.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.