Zabawa na Podwórku Talentów Nivea trwa przez cały rok

Projekt Podwórko Talentów Nivea pokazał jak wiele różnorodnych talentów drzemie w dzieciach. Dlatego Nivea przygotowała coś specjalnego - grę.

Dzięki niej jesienne i zimowe dni i weekendy mogą upłynąć na wspólnej, rodzinnej rozrywce. Poprzez grę Nivea chce zachęcić do odkrywania oraz rozwijania talentów dzieci przez cały rok, nie tylko na budowanych przez nią placach zabaw, ale również w domu, kiedy aura za oknem może ogranicza aktywności na świeżym powietrzu.

Podwórko Talentów Nivea to gra planszowa, której zadaniem jest rozwijanie wiedzy, pamięci i zwinności dzieci oraz dorosłych. W opakowaniu znajdują się dwie wersje wiekowe gry – jedną przeznaczoną dla dzieci młodszych 6+, i drugą dla dzieci starszych powyżej 10 roku życia. Każda z nich to podróż po świecie niezwykłych umiejętności, ciekawych pytań z różnych dziedzin wiedzy oraz interesujących wyzwań. Plansze nawiązują do wyglądu sprzętów, które można spotkać na tegorocznych Podwórkach Talentów Nivea.

Grę można zdobyć w konkursie ogłoszonym na stronie projektu: www.podworko.nivea.pl. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: W zabawie liczy się kreatywność - opisz Wasz ulubiony sposób na rozwijanie talentu dziecka. Następnie wszystkie zgłoszenia poddawane są głosowaniu internautów i 200 zgłoszeń z największą liczbą głosów zdobywa nagrodę w postaci gry Podwórko Talentów Nivea.

Konkurs trwa do 30 listopada.

Joanna Hamdan 5809 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.