Pełnoletnie Allegro zachęca do polowania

Z okazji 18-lecia istnienia klienci Allegro będą mogli skorzystać z promocji o - jak zaznacza Allegro - niespotykanej dotąd skali.

W pierwszym konkursie organizowanym przez Allegro do wygrania jest osiemnaście samochodów hybrydowych ToyotaC-HR. Wystarczy od 8 listopada do 12 grudnia zarejestrować się na stronie urodziny.allegro.pl kupić produkt za min. 100 zł i odpowiedzieć na pytanie: "Jaki zakup na Allegro sprawił Ci największą radość?”. Do zwycięzców zadzwoni dziennikarz z rada RMF, które wspiera akcję. Dodatkowo do wygrania jest 1860 kart podarunkowych po 100 zł każda. Szczegóły będzie można znaleźć pod adresem: http://urodziny.allegro.pl Będą tam także dostępne inne programy promocyjne dostępne na urodziny Allegro wraz z chwilą ich uruchomienia.

18 za 18

Kolejna promocja Allegro to „18 za 18”. Jest to oferta sprzedaży 18 rodzajów telefonów (dobrych marek), telewizorów, luksusowych dodatków do ubrań, wyposażenie domu i ogrodu, perfum, zabawek i wielu innych towarów – wszystkie w cenie obniżonej do 18 zł. Od 4 do 10 grudnia trzy razy dziennie o różnych godzinach na Allegro pojawi się wybrany produkt za 18 zł w limitowanej ofercie. Jak zachęca w komunikacie Allegro: - Klienci mogą polować na te produkty wiele razy i od ich szybkości zależy, jak wiele promocji uda się upolować.

Każdego produktu będzie 18 sztuk.

Festiwal okazji i nie tylko

Przez cały miesiąc, a więc od 13 listopada do 12 grudnia, trwać będzie także Festiwal okazji. Na stronie https://allegro.pl/strefaokazji pojawią się duże przeceny procentowe, będące mnożnikiem liczby 18 aż do 90. Ponadto codziennie przez 24 godziny dostępnych będzie 18 ofert ze wszystkich kategorii produktów. Także każdego dnia o różnych godzinach na klientów będą czekać szybkie promocje o „gigantycznych” rabatach.

Z kolei w tygodniu od 18 do 25 listopada wszystko, co tylko zmieści się do paczkomatu będzie dostarczone za darmo. Dodatkowo 24 listopada, czy w Black Friday, w sprzedaży znajdą się „najbardziej niespodziewane” produkty promocyjne w cenach, które "trudno sobie wyobrazić w zwykłych promocjach".

Wszystkie promocje związane z rocznicą powstania firmy będzie można łączyć.   

Allegro istnieje od 1999 r., kiedy to holenderski przedsiębiorca Arjan Bakker założył serwis aukcyjny Allegro. W lipcu 2003 r. Allegro.pl zarejestrowało pierwszy milion użytkowników. Obecnie Allegro to ponad 20 mln zarejestrowanych klientów, którzy kupują milion przedmiotów dziennie. Ponad 85 proc. transakcji dotyczy produktów nowych, sprzedawanych po ustalonej cenie. Allegro współpracuje z kilkuset markami, a sprzedaż na platformie prowadzi ponad 100 tysięcy małych i średnich firm handlowych i dystrybutorów.

Ilona Mrozowska 4642 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.