Nadchodzi Patriotka

Z okazji nadchodzącej 99-tej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości Manufaktura Czekolady zaprezentuje biało-czerwone ciastko Patriotka.

W piątek 10 listopada 2017 r. o godzinie 17:00 w Manufakturze Czekolady przy ul. Marszałkowskiej 9/15 w Warszawie odbędzie się premiera ciastka Patriotka.

- Pragniemy aby podobnie jak pączek w tłusty czwartek, Patriotka stała się słodkim symbolem Dnia Niepodległości, Trzeciego Maja i innych świąt o charakterze patriotycznym. Ma być to pyszny element integrujący i umilający obchody najważniejszych dla Polaków dni w roku - przekonuje Manufaktura Czekolady.

Pomysłodawcą akcji jest Fundacja Idea Nova, która powstała w celu kreowania i wspierania nowych idei. Szczególnie skupia się na realizacji projektów społecznych, które mogą mieć pozytywny wpłyn na jakość życia w przestrzeni publicznej, przyczyniając się do upowszechnienia podstawowych zasad kultury i zwykłej przyzwoitości w życiu codziennym.

W najbliższych miesiącach będzie też zorganizowany konkurs dla profesjonalnych cukierników i amatorów na Patriotkę.  Szczegółowy regulamin konkursu ogłoszony zostanie w styczniu 2018 r., a laureatów poznamy w kwietniu 2018 r.

https://www.facebook.com/patriotkaciastko

 

Ilona Mrozowska 2265 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }