Jawo podpowiada jak ciekawie spędzić czas w domu

Polski producent dań mrożonych stworzył nowy lifestylowy serwis www.jawolewdomu.pl, w którym znajdują się pomysły na spędzanie czasu w domowym zaciszu.

Serwis www.jawolewdomu.pl skierowany jest do osób lubiących spędzać czas w domu i poszukujących nowych, ciekawych pomysłów na domowe atrakcje, zabawy oraz relaks w domowym zaciszu.

Serwis zawiera pomysły zarówno dla rodziców i dzieci, współlokatorów, par i singli. Każdy znajdzie dla siebie  tematy i zadania, które można wykonywać w domu począwszy od odkrywania smaków domowej kuchni poprzez różnorodne domowe aktywności do zgłębiania ciekawych programów, książek czy seriali.

W serwisie oprócz artykułów znajdują się także materiały wideo oraz zdjęcia tworzone specjalnie na potrzeby nowej lifestylowej witryny Jawo. Są to między innymi: przepisy na domowe dania, porady dotyczące zdrowia, zabawy i odpoczynku, a także recenzje książek, filmów, seriali oraz gier.

Nowy serwis ma swój fanpage na Facebooku oraz profil na Instagramie, będzie też promowany za pomocą internetowej kampanii reklamowej.

Joanna Hamdan 5804 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.