Coty stawia na młodych

Specjalnie z myślą o studentach i absolwentach uczelni wyższych powstał program stażowy Coty Student Academy.

Praktyki oferowane przez Coty to okazja dla osób rozpoczynających karierę zawodową, aby zdobyć doświadczenie w międzynarodowej firmie. Program charakteryzuje duża samodzielność przy realizacji dedykowanych projektów, opieka mentora a także możliwość zdobywania wiedzy od ekspertów.

- Wierzymy, że młode osoby mają duży potencjał, który chcą rozwijać - komentuje Angelika Ryfińska, HR director Coty na region Europy Środkowo Wschodniej. - Pragniemy ich wspierać w tym rozwoju, przekazując im naszą unikalną kulturę korporacyjną i wysokie standardy pracy, troszcząc się jednocześnie o to, aby wykształcić w nich dużą samodzielność niezbędną do pracy na wyższych stanowiskach. Coty Student Academy to gwarancja pracy przy dedykowanych projektach zapewniających dużą niezależność i odpowiedzialność. Dzięki temu mamy pewność, że osoby, które ukończą program stażowy, będą solidnie przygotowane do dalszej kariery zawodowej – uważa Angelika Ryfińska.

Coty jest jednym z wiodących graczy w branży kosmetycznej na świecie. Rocznie generuje dochody na poziomie około 9 mld dolarów. W portfolio koncernu znajdują się między innymi takie marki jak: Bourjois, Rimmel, Playboy, Wella czy Adidas.

Joanna Hamdan 6816 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }