Wstrząśnij zimą z Actimelem

Marka z portfolio firmy Danone organizuje loterię, w której co 10 minut można wygrać jedną z ponad 3600 nagród, takich jak sportowa chusta Buff czy aparat Instax Mini 8.

Dodatkowo na jednego szczęśliwca czeka nagroda główna - wyprawa do Norwegii.

Akcja trwa od 3 listopada do 22 grudnia. W tym czasie w sklepach dostępne będą promocyjne opakowania Actimela zawierające specjalne kody.

Wystarczy kupić Actimel w promocyjnym opakowaniu, zachować paragon i zarejestrować kody z opakowania na stronie www.actimel.pl/wstrzasnijzima. Od razu po zarejestrowaniu kodu uczestnik otrzyma informację, czy wygrał jedną z ponad 3600 nagród. Natomiast losowanie zwycięzcy nagrody głównej odbędzie się 11 stycznia 2018 r.

Akcja wsparta jest reklamą telewizyjną, komunikacją w mediach społecznościowych oraz materiałami POS w punktach sprzedaży.

Joanna Hamdan 5809 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.