McDonald’s w Lęborku

3 listopada rozpocznie działalność w tym mieście pierwsza restauracja sieci w Polsce z wystrojem No Deco, czyli stonowanym i pozbawionym dodatkowych elementów dekoracji.

Nowy lokal znajduje się przy skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II i Bolesława Krzywoustego. Klienci będą mieli możliwość zamawiania produktów z oferty klasycznej, śniadaniowej oraz strefy McCafé. Na zmotoryzowanych przygotowano podwójną linię McDrive oraz duży parking.

Jest to pierwsza restauracja McDonald’s w Polsce z wystrojem No Deco, czyli stonowanym i pozbawionym dodatkowych elementów dekoracji. Kolorystyka wnętrza utrzymana jest w spokojnych biało-szaro-zielonych barwach. Całość wystroju dopełniają meble zaprojektowane przez francuskiego architekta wnętrz Patricka Norguet. Na sali jadalnej znajduje się 105 miejsc siedzących, w tym 16 w strefie McCafé. Kolejne 120 znajduje się na zewnętrznym ogródku.

Restauracja oraz linia McDrive będą czynne w godzinach 6:00-24:00. W godzinach porannych w restauracji dostępne są produkty z oferty śniadaniowej bazujące na jajkach, produktach zbożowych i bekonie. W pozostałych godzinach obowiązuje oferta burgerów i klasycznych produktów McDonald’s.

Lokal jest przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych oraz oferuje dostęp do bezprzewodowego internetu.

McDonald's Polska rozpoczął działalność w 1992 roku, otwierając pierwszą restaurację w Warszawie. Obecnie w naszym kraju działa 392 restauracji sieci. 299 z nich to obiekty prowadzone przez 62 licencjobiorców, niezależnych przedsiębiorców działających na podstawie umowy franczyzy z McDonald’s.

Joanna Hamdan 5955 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }