Kosmiczna przygoda z Lego Star Wars w Posnanii

W weekend 4 i 5 listopada na wszystkich klientów Posnanii czekać będzie specjalna strefa Lego Star Wars.

W najbliższy weekend, a więc 4 i 5 listopada, w godzinach 12-18 w specjalnej strefie Lego klienci centrum handlowego Posnania będą mogli skorzystać z  atrakcji oraz wygrać łącznie ponad ponad tysiąc nagród.

Nie zabraknie konstruowania statków kosmicznych, budowania wielkich figur i specjalnych konkursów dla miłośników klocków Lego i Gwiezdnych Wojen.

W strefie Forum stanie Wielka Planeta Lego, przy której uczestnicy będą mogli zbudować swoje własne statki kosmiczne. Co godzinę każdy będzie mógł wziąć udział w konkursie na najlepszą konstrukcję, w którym do wygrania będzie blisko 200 zestawów Lego Star Wars oraz 1 tys. plakatów z motywem Lego Star Wars. Młodzi konstruktorzy będą mogli również zbudować gigantycznego Mistrza Yodę i Lorda Vadera z ponad 20 tys. elementów.

Dla najmłodszych, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w budowaniu z klockami, przygotowana zostanie strefa zabawy Lego Duplo z wielkim basenem pełnym klocków.

– Zapraszamy do odwiedzenia strefy Lego całe rodziny. Będzie to doskonała okazja do tego, aby razem z najmłodszymi odbyć podróż w czasie i przenieść się w okres dzieciństwa – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektor marketingu Posnanii.

Częścią wydarzenia będą również figury postaci filmowych, wykonanych w skali 1:1, z którymi będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Posnania to nowoczesne miejsce, które łączy funkcje zakupowe, usługowe, rekreacyjne i rozrywkowe. Szeroka oferta prezentowana na 100 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni obejmuje 300 marek lokalnych i globalnych, w tym modę, usługi, restauracje i kawiarnie, multiplex, klub bilardowy i kręgielnię, fitness z basenem oraz place zabaw dla dzieci. Galeria została otwarta jesienią ub.r.

Katarzyna Pierzchała 1686 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }