Tiger rozszerza zasięg, tym razem o Libero

Flying Tiger Copenhagen - międzynarodowa sieć sklepów z Danii, oferująca produkty związane z zabawą, kreatywnością i aktywnością dołączyła do katowickiego Libero, gdzie otworzy lokal o powierzchni ponad 200 mkw.

- Nasze sklepy są pełne wesołych kolorów i produktów, których nie ma nigdzie indziej. Mają inspirować, zaskakiwać i sprawiać radość - mówi Igor Kostenyuk, country manager Flying Tiger Copenhagen w Polsce. - Wyróżnia nas nowoczesny design i solidne, duńskie pochodzenie naszych produktów - podkreśla.

Zdaniem Karoliny Prędoty-Krystek, senior leasing managera z działu centrów handlowych Echo Investment znana na świecie marka Flying Tiger Copenhagen zyskuje coraz większą popularność również w Polsce, dlatego nie mogło jej zabraknąć w Libero.

- Sklep tej marki będzie wyjątkowo sympatycznym i artystycznym akcentem w naszym obiekcie. Jestem pewna, że zyska rzesze fanów ceniących świetny design, czasem traktowany z lekkim przymrużeniem oka. Kolorowe, optymistyczne witryny Flying Tiger Copenhagen i równie barwne wnętrze salonu, świetnie wpiszą się w przyjazny klimat Libero – uważa Karolina Prędota-Krystek.

Aktualnie grupa Flying Tiger Copenhagen prowadzi ponad 800 sklepów w 30 krajach w Europie, Azji i USA. Każdego miesiąca trafia do sieci ok. 300 nowych produktów. W salonach można znaleźć akcesoria do domu, zabawy, na przyjęcia oraz elektronikę, gadżety i wiele innych designerskich produktów. Założona w 1995 r. z siedzibą w Kopenhadze w Danii firma zatrudnia ponad 4,5 tys. osób na całym świecie i osiąga przychody w wysokości 4,274 mln DKK.

Realizacja galerii Libero przebiega zgodnie z harmonogramem. Niezależnie od postępującej budowy prowadzony jest zaawansowany proces komercjalizacji. Już ponad 75 proc. powierzchni handlowej Libero zostało wynajęte. Libero wyróżnia się lokalizacją u zbiegu ulic Kościuszki i Kolejowej, gdzie w godzinach szczytu przejeżdża ponad 15 tys. pojazdów na godzinę. Otwarcie Libero zaplanowano na wiosnę 2018 r.

 

Katarzyna Pierzchała 1620 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.