Lidl poszukuje pracowników

W tym celu sieć zaprasza wszystkich zainteresowanych na swoje stoisko podczas Dni Kariery w Poznaniu i w Warszawie oraz poznańskich targów Absolvent Talent Days.

Podczas nadchodzących wydarzeń będzie można odwiedzić stoisko Lidla, a także aplikować na jedno z ponad 250 aktualnie oferowanych miejsc pracy.

Firma poszukuję specjalistów z  obszarów, m.in. zakupów, marketingu czy HR, a także pracownicy sklepów i magazynów, o czym pisaliśmy m.in. tutaj:

http://handelextra.pl/artykuly/204507,lidl-szuka-mlodych-do-pracy

Wszystkich zainteresowanych Lidl Polska zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska podczas targów pracy Dni Kariery w Poznaniu (24 października) i w Warszawie (25-26 października) oraz podczas poznańskich targów Absolvent Talent Days (7 listopada). Na multimedialnym stoisku Lidla będzie można zadać pytania przedstawicielom firmy, obejrzeć filmy, w których pracownicy sieci opowiadają o swojej pracy, a także zapoznać się z ofertami zatrudnienia i od razu złożyć na nie aplikację.

Więcej informacji na temat targów pracy, a także możliwości aplikowania do firmy Lidl Polska znajduje się na stronie kariera.lidl.pl.

Joanna Hamdan 14024 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.