OSM w Łowiczu nagrodzona

W XII edycji konkursu "Najlepszy Produkt Spożywczy Pomorza i Kujaw 2017" Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu Zakład Mleczarski w Toruniu zdobył II nagrodę w kategorii Przedsiębiorstwo .

Na zdjęciu: Krzysztof Czajka, dyrektor zakładu i pracownicy zakładu Aleksandra Nowak, Renata Zapaśnik i Katarzyna Walerych

19 października w Toruniu odbyła się XII edycja konkursu „Najlepszy Produkt Spożywczy Pomorza i Kujaw 2017” pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, organizowana przez Stowarzyszenie Naukowo-Techniczne Inżynierów i Techników Przemysłu Spożywczego.

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu Zakład Mleczarski w Toruniu zdobył II Nagrodę w kategorii Przedsiębiorstwo. W trakcie trwania imprezy można było spróbować wyrobów z regionu, m.in. także serów, twarogów i maślanki z toruńskiego zakładu mleczarskiego.

 

Joanna Hamdan 5943 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }