Grupa Muszkieterów: 4 nowe sklepy w jednym tygodniu

18 października nastąpiło oficjalne otwarcie trzech supermarketów typu "dom i ogród" Bricomarché - w Mielcu, Kole i Obornikach, a 19 października swoją działalność rozpoczął supermarket spożywczy Intermarché w Kętach.

– Bardzo się cieszymy, że w czterech miastach powstały pierwsze supermarkety Intermarché i Bricomarché. Jesteśmy przekonani, że mieszkańcy tych regionów odczują pozytywne efekty obecności sklepów w mieście – mówi Eliza Orepiuk-Szymura, dyrektor komunikacji i informacji Grupy Muszkieterów. – Dla klientów Intermarché i Bricomarché to przede wszystkim bliska lokalizacja oraz wysokiej jakości produkty w dobrej cenie - przekonuje.

Bricomarché rozwija się zarówno organicznie, jak i poprzez przejęcia. Sieć co roku odnotowuje wzrost liczby klientów i udziałów w rynku. Celem sieci, deklaruje jej operator, jest wejście do pierwszej trójki sklepów typu „dom i ogród”.

Z kolei Intermarché jest obecnie - według deklaracji Grupy Muszkietrów - w czołówce sieci spożywczych jeśli chodzi o wysokość obrotów na mkw.

Obecnie w Polsce działa 231 supermarketów Intermarché i 147 sklepów Bricomarché.

Ilona Mrozowska 2259 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }