Dr Irena Eris z własnym butikiem

Firma otworzyła jak na razie jedyny w Polsce ekskluzywny 'concept store' w Galerii Mokotów.

- To nowy obszar mojej holistycznej działalności. Stworzyliśmy unikalną przestrzeń, gdzie każdy będzie mógł poczuć markę i doświadczyć tego, co udało mi się stworzyć przez 35 lat - komentuje Irena Eris, twórczyni marki. - To eleganckie miejsce stworzone dla kobiet, z myślą o ich potrzebach. Sprawia, że można poczuć się pięknie, zachować na dłużej młody i atrakcyjny wygląd, by tym samym móc realizować swoje życiowe cele - dodaje Irena Eris.

Podkreśla, że Dr Irena Eris to jedna z najbardziej znanych polskich marek kosmetycznych na świecie, jest również jedyną polską marką we francuskim stowarzyszeniu marek luksusowych – Comité Colbert – obok Diora, Chanel czy Louis Vuitton.

Zwieńczeniem tych sukcesów było więc otwarcie jedynego w Polsce 'concept store' w Galerii Mokotów. Butik znajduje się w części The Designer Gallery, dedykowanej najbardziej prestiżowym markom z dziedziny mody, sztuki oraz usług premium.

W ekskluzywnie wyposażonym wnętrzu, dzięki wydzielonym przestrzeniom dedykowanym pielęgnacji i kosmetykom, kobiety bez trudu mają znaleźć to czego szukają. Tutaj również mogą oddać się pod opiekę ekspertów, którzy pomogą im w wyborze odpowiednich kosmetyków, a nawet wykonają specjalistyczną, bezpłatną diagnozę skóry.

W portfolio Laboratorium Kosmetycznego Dr Irena Eris są takie marki jak: Dr Irena Eris, Pharmaceris, Lirene i Under Twenty. W ramach całej grupy Dr Irena Eris funkcjonują również luksusowe hotele SPA na Wzgórzach Dylewskich, w Krynicy-Zdroju oraz Polanicy-Zdroju oraz sieć Kosmetycznych Instytutów. Prezesem Grupy Dr Irena Eris jest Henryk Orfinger.

Ilona Mrozowska 2259 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }