Lidl szuka młodych do pracy

Na stanowisko junior buyer Lidl poszukuje przede wszystkim absolwentów towaroznawstwa, kierunków ekonomicznych i handlowych oraz kandydatów mających doświadczenie na podobnym stanowisku.

Zainteresowani składający aplikację powinni wyróżniać się zdolnościami analitycznymi, negocjacyjnymi oraz kreatywnością i komunikatywnością, posiadać już pewną wiedzę na temat rynku i produktów oraz umieć odnaleźć się w dynamicznie zmieniającym się środowisku pracy.

Dodatkowo, z uwagi na udział w zagranicznych szkoleniach i późniejszą międzynarodową współpracę, firma poszukuje kandydatów odznaczających się dobrą znajomością języka niemieckiego.

Osoba na stanowisku junior buyera odpowiada za określoną grupę asortymentową produktów (np. nabiał, mięso, wędliny, słodycze itp.), jednocześnie współpracuje z kupcem mającym większe doświadczenie oraz staż pracy. Junior buyer tworzy także i wprowadza do sprzedaży zupełnie nowe, innowacyjne produkty.

Do jej zadań należy także analiza rynku i trendów oraz wyników sprzedaży. Dzięki temu dobiera ona najlepsze strategie sprzedażowe. Wyszukuje dostawców, którzy zaproponują artykuły najlepszej jakości, następnie negocjuje z nimi ceny i terminy dostaw, a finalnie – zawiera kontrakty oraz dba o przestrzeganie ich warunków. Współpracuje przy tym z pracownikami innych działów, takimi jak: marketing, zapewnianie jakości, projektowanie opakowań oraz administracja.

Więcej o możliwościach rozpoczęcia i rozwoju kariery w strukturach Lidl Polska, a także sposobie przesyłania aplikacji można przeczytać na stronie kariera.lidl.pl.  

Joanna Hamdan 5943 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }