Media Markt w Głogowie w nowej lokalizacji

21 października sklep, który do tej pory mieścił się w wolnostojącym budynku, przy ul. Ks. J. Poniatowskiego 14 zostanie ponownie otwarty, ale w Galerii Głogów.

- Cieszymy się z rosnącej popularności naszego sklepu w Głogowie. Podjęliśmy decyzję o przeniesieniu sklepu do nowej lokalizacji po to, aby wizyta i zakupy w naszym sklepie były jeszcze wygodniejsze. Dzięki temu zyskujemy nie tylko lepszą lokalizację z dobrym dojazdem i miejscami parkingowymi, ale też nowoczesny wygląd sklepu - mówi Krzysztof Kraus, dyrektor Media Markt w Głogowie.

W ofercie są urządzenia mobilne, takie jak smartfony czy tablety, sprzęt fotograficzny, urządzenia elektroniczne do uprawiania sportów czy artykuły gospodarstwa domowego, np. sprzęty do przyrządzania zdrowych posiłków.

Będzie można także skorzystać z usług dodatkowych, m.in. dostawy i instalacji urządzeń w domu klienta, pierwszego uruchomienia komputera, instalacji oprogramowania, zabezpieczenia telefonu i tabletu folią lub szybą ochronną.

Ponadto przy zakupie urządzeń do wykorzystania jest oferta ratalna, można też wykupić opcję rozszerzonej ochrony produktów Gwarancja+ czy skorzystać z pomocy informatycznej.

W placówce można również odebrać produkty zamówione w sklepie internetowym mediamarkt.pl, zawrzeć umowę na dostawę energii elektrycznej, usługi sieci Orange i Telewizji NC+, a także zostawić zużyty sprzęt, nawet jeśli nie zakupiło się nowego.

Obecnie sieć Media Markt w Polsce liczy 63 placówki.

Joanna Hamdan 5943 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }