Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Jacob’s Creek Double Barrel

Australijska marka wina z portfolio Wyborowa Pernod Ricard prezentuje czerwone wino, które najpierw starzone jest w tradycyjnych dębowych beczkach, później w beczkach po whisk(e)y.

Jedne z najpopularniejszych szczepów Jacob’s Creek – Shiraz i Cabernet Sauvignon stanowią główny element Double Barrel.

Ich wyjątkowe smaki i głębokie aromaty zostają wzbogacone o nutę Szkocji i Irlandii.

Jacob’s Creek Duble Barrel Shiraz, który dojrzewał w beczkach po szkockiej whisky, ma szeroką i głęboka paletę smaków. W smaku wyczuwalne są słodkie, czerwone owoce oraz ciemna czekolada, natomiast aromat wanilii zwieńcza trunek. Smak Double Barrel Shiraz jest bogaty, aromatyczny i złożony z bardzo delikatnymi taninami.

Natomiast Jacob’s Creek Cabernet Sauvignon, leżakujący w beczkach po irlandzkiej whiskey, posiada głęboki czerwony kolor, charakterystyczny dla Cabernet Sauvignon. W tym trunku wyczuwalne są intensywne aromaty porzeczki z nutą wanilii i słodkich przypraw, natomiast w smaku dominują śliwki. Jacob’s Creek Cabernet Sauvignon ma łagodną taniczność, którą zwieńcza długi i elegancki finisz.

Jacob’s Creek Double Barrel wkrótce dostępny będzie w wybranych sklepach Carrefour, E. Leclerc, Makro, Piotr i Paweł oraz Selgros, w cenie ok. 55 zł.

Joanna Hamdan 5809 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.