Procter & Gamble. Zestawy Gillette

Z motywem "Ligi Sprawiedliwych".

Limitowana edycja pakietów prezentowych Gillette "Liga Sprawiedliwości" dostępna jest w sklepach do końca grudnia.

Każdy znajdzie wśród nich swój własny super-zestaw, między innymi: zawierający rączkę Mach3 Base, 2 wkłady Mach3, oraz 75 ml żelu Mach3 Turbo Comfort w sugerowanej cenie 51,99 zł.

Limitowana edycja, ze specjalnie zaprojektowaną rączką w stylu vintage, z motywem Justice League - Flexball Proglide, 3 zapasowe ostrza Proglide, oraz 75ml żelu Fusion w sugerowanej cenie 94,99 zł.

Ponadto Gillette, wspólnie z Warner Brothers, zapewnia ekskluzywne treści wirtualne, które można teraz pobrać za darmo ze sklepów Apple App Store oraz Google Play Store. Pozwolą one dołączyć do Ligi Sprawiedliwości w ekscytującej przygodzie w wirtualnej rzeczywistości, w której będzie można znaleźć się w skórze kultowych superbohaterów DC i poczuć potęgę ich supermocy. Do wyboru w aplikacji będą: Batman, Wonder Woman, Flash, Aquaman, oraz Cyborg.

Joanna Hamdan 5943 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }