12. Lidl w Lublinie

W czwartek 19 października przy al. Solidarności 50 otwarty zostanie 12. Lidl w Lublinie.

Nowy sklep sieci Lidl w Lublinie ma powierzchnię sali sprzedaży ok. 1400 mkw. Do obsługi sklepu zatrudnionych zostało około 20 osób.

W ramach realizowanej inwestycji wykonano także nasadzenie zieleni wokół sklepu oraz utworzono strefę rekreacji z siłownią i placem zabaw. Dodatkowo wybudowane zostały wjazdy do sklepu Lidl od strony al. Solidarności oraz ul. Skautów, chodnik łączący sklep z nowo wybudowaną przez miasto kładką dla pieszych, a także schody terenowe umożliwiające dojście do sklepu mieszkańcom pobliskiego osiedla.

W placówce wykorzystano ekologiczne rozwiązania m.in.: instalację ogrzewania wykonaną w oparciu o gruntowe pompy ciepła, odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych, wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła (rekuperacją), energooszczędne oświetlenie LED.

Z okazji otwarcia nowego sklepu planowane są m.in pokazy kulinarne i atrakcje dla dzieci i dorosłych. Klienci będą mogli poczęstować się potrawami z grilla i kawą serwowaną przez baristów.

Od czwartku 19 października do niedzieli 29 października wiele artykułów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi.

Na klientów czeka także upominek – książka kucharska z serii „Kuchnia Lidla”. W nowym sklepie kupujący będą mogli znaleźć produkty marek własnych Lidl, m.in.: w  ramach „Chrupiące z Pieca” – chleby niezawierające konserwantów oraz bułki, wędliny „Pikok”, mięso „Świeża porcja” lub „Rzeźnik”, produkty z linii Bio czy świeże owoce i warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla”.

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Obecnie istnieje ponad 10 tys. sklepów tej marki, a w Polsce ponad 620.

Katarzyna Pierzchała 1678 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }