Nowy Media Markt we Wrocławiu

Otwarcie placówki sieci odbędzie się 18 października.

Sklep zlokalizowany w galerii handlowej Wroclavia będzie trzecią placówką Media Markt we Wrocławiu i 63. w Polsce.

W ofercie sklepu znajdą się rozwiązania mobilne, sprzęt gamingowy, akcesoria, gadżety z zakresu elektroniki sportowej oraz sprzęt fotograficzny. Placówka zaoferuje również urządzenia i akcesoria do wyposażenia domu oraz biura, m.in. sprzęt multimedialny i teleinformatyczny, telewizory, urządzenia audiowizualne, sprzęt biurowy, produkty AGD.  

Wrocławski MediaMarkt zapewni ponadto pakiet usług. Obejmuje on m.in.: dostawę i instalację urządzeń w domu klienta, pierwsze uruchomienie komputera, instalację oprogramowania, zabezpieczenie telefonu i tabletu folią lub szybą ochronną, pomoc informatyczną i wiele innych udogodnień. W sklepie będzie można także zawrzeć umowę na dostawę energii, usługi sieci Orange i Telewizji NC+, a także zostawić zużyty sprzęt, nawet jeśli nie zakupiło się nowego.

Klienci, którzy złożyli zamówienie na stronie internetowej www.mediamarkt.pl, mogą je bezpłatnie odebrać w sklepie.

Joanna Hamdan 5943 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }