Politan. Mop marki Gosia

Płaski, obrotowy z żółtą mikrofibrą.

Odpowiadając na potrzeby konsumentów, zgodnie z ideą „sprytnych patentów” marka Gosia rozwinęła linię produktową i udoskonaliła popularną wersję mopa z żółtą mikrofibrą, wprowadzając na rynek rewolucyjnego, najniższego mopa płaskiego obrotowego.

Nowy produkt ma kilka właściwości, które wprowadzają innowacje w sprzątaniu.

System wyciskający uruchamiany jest za pomocą kija z łatwą w obsłudze blokadą. Dzięki temu nie trzeba korzystać z pedału, jak w przypadku większości dostępnych na rynku produktów.

Marka wprowadza także mechanizm obrotowy, który automatycznie wyciska mikrofibrę prawie do sucha i nie wymaga moczenia rąk. Płaska konstrukcja podstawy mopa, mająca zaledwie 4,5 cm wysokości, pozwala dotrzeć nawet pod bardzo niskie meble. Zestaw jest bardzo lekki i poręczny. Dodatkowym atutem produktu i całkowitą innowacją jest automatyczne składanie mokrych skrzydełek do wyciskania.

Mop ma także uniwersalny chłonny wkład z żółtej mikrofibry, która nie zostawia smug ani zacieków i nie rozmazuje brudu. Co więcej, przy jej użyciu nie trzeba stosować detergentów. Dodatkowo, mikrofibrę można prać w pralce, co jest bardzo praktycznym rozwiązaniem, docenianym przez konsumentów.

Cena mopa to ok. 120 zł.

Joanna Hamdan 5943 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }